PROFİL DETAYI

Terapist YAREN

GSM: 0530 506 95 31 

Yer: Çankaya

Ankara Çankaya'da kendime ait lüks rahat evimde sizlere masaj hizmetleri sunmaktan büyük mutluluk duyarım.

Alanında uzman müşteri memnuniyetine önem veren ve müşterilerimin memnun ve mutlu olmaları için elimden gelenin en iyisini yapmaktan çekinmeyen Güzel Alımlı Hoş Sohbetli Bir Bayan Masözüm.

Sevgili beyler kendinize biraz zaman ayırmaya ve günün yorgunluğundan kurtulmaya ne dersiniz cevabınız evet ise ben burada sizleri bekliyor olacağım.

Rahatlatıcı Müzik eşliğinde sizlere yumuşak dokunuşlarla masaj yapmak için telefonun diğer ucunda aramanızı bekliyor olacağım.
Daha fazla detaylı bilgi almak için arayınız.

"Soft Yumuşak Masaj Hizmetimi Mutlaka Deneyiniz."  

Masöz Yaren olarak sizlerin hizmetinizdeyim. Değişik türden ve ilginizi çekebilecek olan tüm masajları çok iyi bir şekilde bilmekteyim. Sektörü yakından takip ettiği için masaj konusunda tam anlamı ile bir profesyonelim. Özellikle zevk verici masajlar noktasında uzmanım. Bu iş ile alakalı olarak bir sertifika sahibiyim. Sağlık ve hijyen açısından sıkıntı çıkarmayacak bir ortamda, benden istediğiniz masajı talep edebilirsiniz. Bunun için açık sözlü olmanız ve tam anlamı ile nasıl bir masaj istediğiniz yeterli olacaktır.

Haz Veren Masajlar İle Rahatlayın

Masaj hizmeti sadece sağlıklı bir yaşam için verilmez. Medikal masajın dışında bulunan birçok değişi masaj türü vardır. Bunlardan en çok ilgi çekenlerden birisi ise zevk için alınan masaj hizmetidir. Çünkü masaj sırasında en büyük zevklere ulaşmak mümkündür. Haz almak için seansıma giren müşterilere oldukça özel bir biçimde davranmaktayım. Bu noktada ilk olarak müşterilerimin tüm vücudunu baştan aşağıya kadar yağlamaktayım. Bunu yaparken vücudun her bölgesine özel olarak yağları sürmekteyim. Özel ve mahrem olarak bilinen yeriniz de bu yağdan nasibini alacaktır. Ardından ise Masöz Yaren olarak ellerimle kavramakta ve daha sonra aşağı ve yukarı olacak şekilde yağ yardımı ile hareket ettirmekteyim. Böylelikle zevk almanız çok daha kolay olacaktır. Gelen doyum sonrasında mükemmel bir rahatlama yaşayacağınızı garanti etmem mümkündür. Sayemde masajın en iyisi alacaksınız.