PROFİL DETAYI

TERAPİST EMA

Ankara Çankaya Evde Masaj

Tüm Elit beylere kocaman bir merhaba.
Ben Masöz EMA olarak, Ankara da kendime ait özel lüks evimde size en kaliteli ve en güzel masaj hizmetini sunmak içi hizmetinizdeyim.
Ankara Çankaya'da Siz Elit Beylere Kendime Ait Lüks Rezidans Dairemde Profesyonel Masaj Hizmeti Sunmaktayım. Konusunda Uzman, Hoş Sohbetli, İşini Severek Yapan Bir Masözüm.
Mum Işığında Rahatlatıcı Müzik Eşliğinde Sizlere Sunacağım Masaj Keyfini Kaçırmayın.
Kendinize Biraz Zaman Ayırın Benimle Masajın Keyfini Doruklarda Hissedin ve Yaşayın.

Masaj konusunda aklınıza gelebilecek tüm masaj türlerine hakim olduğumu belirtmek istiyorum.

Özellikle zevk almayı isteyen beyler, bu noktada çok büyük bir mutluluğa kavuşaçaklardır.

Masaj ve Daha Fazlası İçin Bana Ulaşın :)

Terapist EMA ile Evde Masaj Keyfi

Vücutta sürekli bir şekilde ağrı olması demek, vücudun içerisinde belirli sorunların var olduğu anlamına gelmektedir ve bu ağrılar eğer ki dikkatli bir şekilde giderilmezse beraberinde çok ciddi sorunları da getirecektir. Vücudun oksijen sıkıntısı oluşması demek, o bölgede ağrı oluşması anlamına gelmektedir. Oksijen eksikliği birçok sebep neticesinde oluşabilir. Örneğin vücudunuzun bir yerine darbe aldığınız zaman o bölgedeki hücrelerin oksijen almasını engellemiş olursunuz. Ve bunun sonucunda o bölgede ağrı hissetmeye başlarsınız. Ancak bu darbe sonucunda hafif bir şekilde masaj yaptırmaya özen gösterirseniz hem oksijen alımında oluşacak olan sıkıntıyı giderir hem de o bölgenin iyileşmesinin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

İnsanların hemen hemen hepsinde baş ağrısı şikayeti vardır. Bu ağrıların oluş tarzı farklı olsa da rahatsız etmesi ortak noktaları haline gelir. Sinüsler sebebi ile oluşan ağrılar sinüs boşluklarının aşırı sıkılaşması sonucu oluşmaktadır. Yüze yapılacak olan yavaş bir masaj ile birlikte sinüs boşlukları gevşeyerek burada oluşan ağrıların giderilmesi sağlanacaktır.

Masajın Faydaları

Masaj sayesinde vücudunuzda yer alan birçok ağrıyı giderilir. Evde masaj keyfi sayesinde evinizin rahat ortamında keyifli bir şekilde masaj yaptırmanıza olanak sağlayacaktır. Bu sayede kendi evinizin tanıdık ortamında masajınızı yaptırabilir, tam anlamıyla masajdan keyif alabilirsiniz. Çok fazla baş ağrısı çeken insanlar, bu tarz masajları yaptırdıktan sonra evinden ayrılmadan dinlenmeye devam edebilmektedir. Bu sayede de ağrıların tekrar tekrar oluşması da bir nebze de olsa yavaşlayabilmektedir.

İnsanların çok fazla gergin olması demek, sıklıkla baş ağrılarına maruz kalması demektir. Bunun sonucunda da hem gerginlik sürekli bir şekilde devam etmekte hem de gerginliğe bağlı baş ağrısı da hiç geçmeden şiddetinin sürekli artarak devam etmesine sebep olmaktadır. Bu tarz ağrıları devamlı ilaç kullanarak geçirmek yerine masaj ile bu ağrılardan kurtulabilirsiniz. Ense ve omuzun gergin hale gelmesine sebep olan durumu ortadan kaldıracak şekilde masaj yapılması sonrasında bu yerlerde oluşmuş olan gerginlik ortadan kalkar, böylelikle gerginliğe bağlı olarak oluşan baş ağrıları da giderilmiş olur. Evde masaj keyfi sayesinde yıllarca çektiğiniz ağrılardan kurtulabilirsiniz.