PROFİL DETAYI

Terapist SARA

Yer: ANKARA ÇANKAYA GOP

Tel: 0530 775 05 67

Ankara Çankaya GOP Semtinde kendime ait özel ve lüks rahat edeceğiniz evimde sizlere unutamayacağınız bir masaj hizmeti sunmaktayım.
İşini severek yapan sarışın tenli hoş bakımlı alanında uzman ne istediğinizi bilen bir bayan masözüm.
Size özel sunacağımız bu masaj seansıma mutlaka sizi bekliyorum. Kendinize biraz zaman ayırarak ruhunuzu ve bedeninizi benimle dinlendirmek ve rahatlatmak için telefonlarınızı bekliyorum.

Masaj alanında uzmanlaşmış olan bir bayanım. İşimi severek yapıyorum. Kaliteli bir masaj alma noktasında seçebileceğiniz ilk kişilerden birisiyim. Çünkü işimin ciddiyetini biliyorum. Bu yüzden profesyonellik konusunda bir sıkıntım söz konusu değil. Sertifika sahibiyim. Bu sertifika ile her türlü masajı çok rahat bir biçimde yapabilmekteyim. Masajı verme noktasında bir kuralım söz konusu değil. Kendinizi rahat bir şekilde ifade ederek, benden istediklerinizi açık bir biçimde söylemeniz kafi olacaktır. Çünkü talepler ve her türlü istek, benim sayemde karşılanacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Masaj konusunda sağlığınızı ön planda tutarak hizmet vermekteyim.

Tatmin Edici Bir Masajı Size Yaşatıyorum

Masöz SARA olarak, masaj konusunda uzman olan bir bayanım. Seanslarımda çok içten ve sıcak bir tavır sergiliyorum. Bu şekilde sizin sıkıntı çekmenizi engelliyorum. Her seans içinde yağlardan faydalanıyorum. Güzel ve doğal yağlar eşliğinde size sağlamış olduğum hizmet, kesinlikle paha biçilmez. Bunun en önemli nedeni ise benim masaj sırasında isteklerinizi ve arzularınızı yerine getirmem. Çünkü bu şekilde yapılan masajlar çok daha sağlıklı oluyor. Buna inandığım için sizlere en uç noktalarda masaj hizmeti veriyorum. Sınırlarımı zorluyorum. Kendinize bana bıraktığınız zaman daha güzel bir masaj alacağınızı asla unutmayın. Benden randevu talep etmeniz, sizin bu harika deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Hemen randevunuzu alın ve beraberce zevkin doruklarına çıkalım.