PROFİL DETAYI

TERAPİST EDA

Ankara Evde Masaj

GSM:   0532 685 83 03

Tüm Elit beylere kocaman bir merhaba.
Ben Masöz EDA olarak,
Ankara Esat Seyranbağları Semtinde Kendime Ait Özel Lüks Kesinlikle Rahat Edeceğiniz Evimde Siz Değerli Misafirlerime Masaj Hizmeti Sunmaktan Büyük Mutluluk ve Onur Duymaktayım...

Kendinize Biraz Zaman Ayırın Günün İş Stresinden ve Yorgunluğundan Kurtulup Benimle Güne Daha Zinde ve Mutlu Devam Ediniz.

İşimde uzman ve istediğiniz masajla hizmet sunmaktayım.
Misafirlerimin Yani sizin memnuniyetiniz benim için çok önemli bundan dolayda sizlerin memnun kalması için elimden gelenin en iyisini yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak için Hemen Arayınız.

"Benimle Masajın Keyfini Zevkin Doruklarında Hissedecek ve Yaşayacaksınız!"  

"Yapacağım Masajla Mutlu Olacaksınız!"  

Ankara Evde Masaj Masöz

Masaj uygulamasını sertifikalı ya da uzman olarak yapan bayanlara masöz, erkekleri ise masöz denilmektedir. Ankara ve diğer metropol şehirlerde masör ve masöz bulunmaktadır. Masörler genel olarak spor kulüplerinde yaygın olarak çalıştırılmaktadır.  Başta Futbol olmak üzere dünya genelinde yaygın olarak yapılan sporlarda belirli düzeylerde efor harcandığı için sporcuların vücutlarında bölgesele olarak kasılmalar ve ağrılar oluşmaktadır. Bunun bir an önce müsabaka sırasında ve sonrasında atılması için masör’ün yapacağı uygulama çok önemlidir. Aksi durumunda bilmeyen bir insanın yapacağı uygulama sporcuda ciddi sakatlıklara nede olabilmektedir.  Masöz ise genelde masaj uygulamalarının yapıldığı salonlarda yapılır. Bu salonların büyük bir çoğunluğu misyon sahibi profesyonel uygulama yapan firmalardır. Ankara Masöz yönünde oldukça insanın geçimi sağladığı bir şehirdir.

Bu şehirde eğitim alan ve sertifika almaya hak kazanan bayan insanlarda Ankara Masöz alanında sayının artmasına neden olmuşlardır. Masör ve Masözler dünya kültüründe sıklıkla yapılan ve tercih edilen masaj uygulamalarını başarı ile tatbik etmektedirler. Dünya genelinde uzak doğu ülkelerinde yaygınlaşmaya başlayan masaj uygulamaları ülkemizde de başarı ile uygulanmaktadır. 

Masajın Amaçları

Masajın tıbbi bir faydası kesin olarak yoktur, ancak tedaviye oldukça yararlıdır. Masaj uygulaması kemik ve kasların olduğu bölgeye yapıldığı için insanlar, ağrıyan ya da şikayet ettikleri bölgelerde belirli oranda rahatla hissi duyarlar. Masaj uygulamaları hazırlanan bitkisel ve doğal taşlar ile vücuda uygulanır. Bu durum sonrasında masör ya da masözler tarafından bölgeye yapılan doğru uygulama kişinin rahatlamasına hatta ağrılarından kurtulmasına yardım etmektedir.

Ankara gibi Büyüklerde açılan masaj salonları iş ve günlük yaşamın zor şartları altında ezilen ve yorulan insanların tercihi haline gelmiştir. Masaj uygulamasını yaptıracak bayanların masajı yapacak kişi tercihi ise masöz olmuştur.  Ankara bölgesinde Ankara Evde Masaj uygulaması müşteri memnuniyetini artırmıştır. Müşteri memnuniyetinin artması buna bağlı olarak müşteri sayısının da artması demektir. Sahi bölgelerinde ki yerlerde de masaj uygulaması oldukça yaygındır. Burada da hizmet eden masörler, ülkemize tatil yapmaya gelen insanların yorgunluğunu yaptıkları başarılı çalışmalar ile gidermektedirler. Fiyat bakımından uygun olan müşteri memnuniyetini sağlayan firmalar genel olarak kazanan firmalardır.