PROFİL DETAYI

Terapist ŞEYMA

Yer: ANKARA ÇANKAYA

Merhaba ben Masöz ŞEYMA
Çankaya da Kendi Evimde Sizlere Masaj Hizmeti Sunmaktayım.

Siz Elit Beylere Rahat Edebileceğiniz Kendi Özel Evimde Profesyonel Masaj Hizmetleri ile Hizmetinizdeyim. İşimde Uzman ve Deneyimli Bir Masözüm. Sizde Kendinize Biraz Zaman Ayırarak Benimle Masajın Farkını Hissedin ve Doyasıya Yaşayın.

Masaj Konusunda Kendime Son Derece Güveniyor ve Siz Sevgili Misafirlerimin %100 Memnuniyetini Sağlamak İçin Elimden Gelenin En İyisini Yapacağımdan Hiç Kuşkunuz Olmasın.

Masaj konusunda aklınıza gelebilecek tüm masaj türlerine hakim olduğumu belirtmek istiyorum.

Daha Fazla Detaylı Bilgi İçin Aramanız Yeterli Olacaktır.

Masaj isteyen tüm erkeklere kocaman bir merhaba. Ben Masöz ŞEYMA. Sizlere kaliteli bir masaj hizmeti vermek için çalışıyorum. Bu bağlamda masajın en iyisini verecek kapasiteye sahip güzel bir kadınım. Genç ve bakımlıyım. Göze hitap eden son derece çekici bir görünüşüm var. Masaj konusunda tam bir eğitim aldım. Ayrıca sertifika sahibiyim. Bundan dolayı masajı profesyonel bir biçimde  veriyorum. Masaj türlerinin hepsine hakimim. Hem klasik, hem de sağlık alanındaki medikal masajı verebiliyorum. Bunun yanı sıra özel masaj da yapmaktayım. Eğer erkek müşterilerim bu konuda bir talepte bulunurlarsa, kesinlikle onları kırmıyorum. Masaj sırasında oldukça rahat hareket ediyorum. Birçok şeyi gerçekleştirmem için benimle doğru bir iletişim kurmanız yeterli olacak.

Masaj Talepleriniz İle Yeniden Doğun

Masöz ŞEYMA olarak size vereceğim hizmetlerim çok fazla. Çünkü ben sadece klasik masaj yapan bir bayan masöz değilim. Medikal ve özel masajlarım ile de biliniyorum. Bu sayede erkekleri her konuda, çok hızlı ya da isterlerse çok yavaş bir biçimde tatmin edebiliyorum. Bunun için işime başlarken yağlardan faydalanıyorum. Baş bölgenizden başlayarak ayak parmaklarınıza kadar harika bir biçimde sizi yağlıyorum. Bu yağların sayesinde vücudunuz çok güzel bir biçimde yumuşamaya başlıyor. Sonrasında ise devreye ellerim giriyor. Ellerimin kesinlikle dokunmayacağı bir nokta yok. Her noktaya dokunmak benim için çok önemli. Bu şekilde daha fazla zevk alarak, tatmin olacağınızı unutmamalısınız.