PROFİL DETAYI

Terapist NİNA

Yer: ANKARA ÇANKAYA

Ankara Çankaya Turan Güneş Bulvarındaki kendi ait Özel Lüks Rahat Edebileceğiniz evimde siz sevgili misafirlerime Özel masaj hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duymaktayım.

Ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatmak ve ödüllendirmek isterseniz eğer sizlere bir telefon kadar yakınım.

İşimi severek ve isteyerek yaptığım için müşterilerimin yani sizin memnuniyetiniz için elimden gelenin en iyisini yapmaktayım.

Bugün kendinize biraz zaman ayırın ve benimle mutlu bir gün geçirin.

SADECE KENDİ EVİMDE SİZLERE MASAJ HİZMETİ SUNMAKTAYIM.

Daha fazla detaylı bilgi için aramanız yeterli olacaktır.

Masöz Nina

Erkek müşterilere hizmet veren Masöz Nina olarak, sizleri selamlıyorum. Alanında uzman, güzel, çekici ve bakımlı bir bayan masöz arıyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü piyasadaki en iyi masöz bayanlardan birisiyim. Bunu sadece ben söylemiyorum. Herkesin ortak görüşü bu yönde.  Masaj konusuna çok büyük bir önem veren bayanlardanım. Sadece kısa süreli masaj hizmetim yoktur. Amacım müşterilerimin her anlamda en güzel mutluluğu yaşaması. Bu yüzden talepler benim için çok önemlidir. Talepleri aldığım vakit, ona göre hareket ediyorum. İsteklerinizi kesinlikle atlamıyorum. Kendimi masaj konusunda yetiştirdiğim için her konuda size yardımcı olabiliyorum. Vücudunuzun tüm bölgesini aromalı yağlar ile baştan aşağıya kadar ovalıyorum. Masajı hissetmeniz için tüm vücudunuza dokunarak, sizi rahatlatıyorum

Masajın Zirve Noktasına Beraber Çıkalım

Sizlere masaj hizmeti verirken ilk etapta nasıl bir masaj istediğiniz soruyorum. Masaj çeşitleri çok fazla olduğu için seçim yapmak size kalmış. Daha sonra ise yağlar eşliğinde güzel bir seans almanızı sağlıyorum. Bu noktada yağların oldukça kaliteli olduğunu söylemem gerekiyor. Bu yağlar sayesinde vücudunuzun farklı bölgeleri üzerinde masaj tekniğimi uyguluyorum. Bunu yaparken yüksek derece haz almanızı sağlıyorum. Çünkü bu şekilde masaj almak size çok iyi gelecek. Ayrıca masaj sırasında ortaya çıkan arzularınızı da bastırıyorum. Bu şekilde tam bir ferahlamayı benimle yaşayacaksınız. Masöz Nina olarak size verdiğim hizmeti yaparken büyük bir mutluluk duyuyorum.


Diğer Terapistler