PROFİL DETAYI

Terapist MİRAY

Yerim ÇANKAYA / ANKARA

Merhaba Ben MİRAY Ankara Çankaya da kendime ait özel ve lüks rahat edeceğiniz evimde sizlere unutamayacağınız bir masaj hizmeti sunmaktayım.
İşini severek yapan sarışın tenli hoş bakımlı alanında uzman ne istediğinizi bilen bir bayan masözüm.
Size özel sunacağımız bu masaj seansıma mutlaka sizi bekliyorum.

Kendinize biraz zaman ayırarak ruhunuzu ve bedeninizi benimle dinlendirmek ve rahatlatmak için telefonlarınızı bekliyorum.

Farklı Masaj tekniklerimle sizleri mutlu edebilirim.

Unutulmaz bir masaj hizmeti almak isterseniz sizleri hijyenik ve rahat evime mutlaka beklerim.

Müşteri memnuniyeti benim için çok önemlidir.

Müşterilerimin memnun kalması için elimden geleni yapmaktayım.

Mum Işığında Rahatlatıcı Müzik Eşliğinde Sizlere Sunacağım Masaj Keyfini Kaçırmayın.
Kendinize Biraz Zaman Ayırın Benimle Masajın Keyfini Doruklarda Hissedin ve Doyasıya Yaşayın.

Bunun için arayıp yanıma gelmeniz yeterli olacaktır....

Masöz Miray

Masaj hizmeti verme noktasında tercih edilebilecek bayanlardan birisiyim. İsmim ise Masöz Miray. Çok güzel bir hizmet verme amacıyla çalışıyorum. Kendime ait özel lüks evimde size her türlü zevki tattırmak için buradayım. Bu işi uzun bir süredir yapıyorum. Yaşım ise oldukça genç. Kendime her daim bakıyorum. Özellikle giydiklerime çok dikkat ediyorum. Masaj konusunda tam bir profesyonelim. Müşterilerimin eğlenmesi ve mutlu olması için her türlü tekniği başarılı bir biçimde uygulama yeteneğine sahibim. Bundan dolayı masaj alacak olan kişilere ekstra hizmet sağlıyorum. Sertifika sahibi olduğum için tüm masaj çeşitlerine hakimim. Bu yüzden istediğiniz masaj türünü bana bir defa söylemeniz yeterli olacak. Bu şekilde sizi tatmin edeceğimden hiç şüpheniz olmasın.

Kaliteli Masaj Hizmeti Alın

Kaliteli bir masöz olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan birisiyim. Bu şekilde benim daimi müşterim olmanızı sağlıyorum. Masaj sırasında ve masaj öncesinde rahat bir şekilde davranmanız gerekiyor. Hatta birçok farklı arzunuzu benimle paylaşarak, değişik duyguları yaşayabilirsiniz. Bu konuda çok anlayışlı bir bayanım. Bundan dolayı vücudunuz üzerinde her türlü hizmeti başarılı bir biçimde vereceğimden emin olabilirsiniz. Yağlı masajın inceliklerini bildiğim için tatmin etme noktasında da bu yöntemi kullanıyorum. Böylelikle masajdan çok daha fazla zevk almanızı sağlıyorum. Bu tip masajlar ile masöz Miray olarak size unutulmayacak anlar vaat ediyor ve sizleri salonumuza bekliyorum.


Diğer Terapistler