PROFİL DETAYI

Terapist LARA

Yerim ANKARA ÇANKAYA

Ankara Çankaya da Bulunan kendime ait özel lüks evimde sizlere hizmeti sunmaktayım. Masaj alanında ve diğer hizmetlerimle sizleri kesinlikle memnun edeceğimden hiç endişeniz olmasın. Bu Sıcak Ankara günlerini daha keyifli hale getirmek için sizleri buraya evime bekliyorum. Alanında uzman, deneyimli güzel hoş çekici bir masöz bayanım.
Sizleri nasıl rahatlatacağımı çok iyi biliyorum.
Daha Fazla Bilgi ve Randevu Almak İçin Aramanızı Bekliyorum..

Merhaba sevgili baylar. Ben Terapist LARA olarak sizler için bu sektör içinde yer alıyorum. Masaj konusunda uzmanlaşmış olan bir bayanım. İşimi çok seviyorum ve bu yüzden işime büyük bir önem veriyorum. Masaj çeşitleri noktasında uzmanım. Profesyonel bir biçimde hizmetlerimi kaliteli bir ortamda sizlere sunuyorum. Masaj salonu içerisinde en güzel seans odasında, sizlerle baş başa bir masaj keyfi için sabırsızlanıyorum. Çünkü masaj konusunda tabuları olmadan sizin büyük bir zevk almanız için elimden gelen her şeyi çok başarılı bir şekilde yapıyorum. Bunun için de kesinlikle kural tanımayan bir yapım var. Kuralları belirleyecek olan kişi sizlersiniz. Ben sizin çizdiğiniz çizgide masaj hizmeti veriyorum.

Masajın Tadını Benimle Beraber Çıkarın

Erkeklerin sevdiği masajı verme noktasında çok başarılı olduğumu söylemek mümkün. Bunun için yapılması gereken şey çok basit. Terapist LARA ile seans almak istediğinizi söylemelisiniz. Sonrasında ise masaj salonuna gelmelisiniz. Sizi çok iyi bir şekilde karşılıyorum. Daha sonra ise masajın zevkini beraber çıkarmak için harekete geçiyorum. Bu noktada en güzel masaj için yağlar kullanıyorum. Değişik yağlar ile vücudunuzun yumuşamasını sağlıyorum. Yumuşama sonrasında ise tatmin bölümüne geçiyorum. Her yerinizde elimi hissetmenizi sağlıyorum. Bunun için mutlaka sizden izin istiyorum. Çünkü nasıl bir masaj olduğuna siz karar vereceksiniz. Ben de ona göre davranacağım. Elbette randevulu bir şekilde çalışıyorum.


Diğer Terapistler