PROFİL DETAYI

Terapist KATYA

Bilgi İçin: 0534 078 71 28

Yer ANKARA ÇANKAYA

Ankara Çankaya Yıldız da sizlere evimde masaj hizmeti sunmaktayım. Hoş Sohbetli, Bakımlı, Güzel ve Sempatik Bir Bayan Masözüm. Evde Masaj yaptırmak isterseniz burada sizleri bekliyorum. Temizliğe ve Hijyene son derece önem veren bir masözüm...

Müşteri Memnuniyeti Benim İçin Çok Önemli Onun İçin İşimi Severek ve Arzulayarak Yapmaktayım.. 
Bana Ulaşmak için Aramanız Yeterli Olacaktır.

Merhaba saygıdeğer beyler. Terapist KATYA ben. Masaj konusunda uzman ve deneyimli bir kişi arıyorsanız, aradığınız insan benim. Çünkü sektöre yabancı birisi değilim. Masaj işini çok iyi biliyorum. Masaj seanslarım bu yüzden çok zevkli geçiyor. Profesyonel bir masözüm. Sertifikam da mevcut. Masaj yapmak benim işim. Masajın tüm yönlerini biliyorum. Bu yüzden masaj noktasında dilediğiniz tüm teknikleri uyguluyorum. Ayrıca özel olarak yapılmasını istediğiniz masajı da başarılı bir biçimde gerçekleştiriyorum. Bu şekilde masaj hizmeti almak isteyen tüm beylere kapım sonuna kadar açık.

Zevkli Anları Benimle Beraber Yaşamanız Mümkün

Masaj yaptığım yer her noktada kusursuz ve sağlıklı. Bu yüzden masaj sırasında içinizin rahat olması gerekiyor. Ayrıca güvenilir bir insanım. Böylelikle çekinmeden benden masaj seansı alabilirsiniz. Seanslarım oldukça keyiflidir. Çünkü seans esnasında konuşmayı seviyorum. Bunun yanı sıra mesajların güzel bir biçimde geçmesi için nasıl bir talebe sahip olduğunuzu açık bir biçimde soruyorum. Bu şekilde size nasıl davranacağımı daha iyi biliyorum. Kesinlikle isteklerinizi geri çevirmeden masaj hizmeti veriyorum. Masajı yaparken güzel aromalardan oluşan farklı yağlar kullanıyorum. Terapist KATYA olarak, vücudunuzu keşfetmek ve her bölgenizi başarılı bir biçimde tatmin etmek istiyorum. Bunu yapabilmek için sizlerin bana gelmesini bekliyorum. Randevu ile çalışıyorum. Gelmeden önce arayıp seans almanız, sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde masaj hizmeti alabilir ve rahatlayabilirsiniz.