PROFİL DETAYI

Terapist ÖZGE

Yer: ANKARA ÇANKAYA

GSM:   0534 383 76 73

Sevgili Ankara Beyler Ben Masöz ÖZGE;
Sizlere Çankaya da Kendime Ait Özel ve Rahat Edebileceğiniz Evimde Masaj Hizmeti Sunmaktayım.
Güleryüzlü, Hoş, Sempatik, Bakımlı, Titiz, Hijyenik ve Gizlilik İçerisinde İşimi Severek ve İsteyerek Yapmaktayım. Kaliteli ve Gerçek mutlu olabileceğiniz masaj yapıyorum.
Kendinize biraz zaman ayırın benimle masajın farkını zevkin doruklarında hissedin ve yaşayın.
Farkımı Görmeden Karar Vermeyin.
Bir Telefon Kadar Yakınım Size. Kendinizi Bana Bırakın.

Ankara Masöz

Ankara’da masöz sayısının oldukça fazla olmasının nedeni, özellikle masaj konusunda deneyimli kişi sayısının çok olmasıdır. Gerçekleştirilen tüm masaj faaliyetleri için Ankara masöz sayılarıyla gelişmeye devam eden bir şehir olduğunu gösteriyor. Makyaj salonları da çok sayıda masözle ve hizmet süreçleriyle, hafta boyunca çalışmaktadır. Ankara’da sadece erkekler için değil, kadınlar için de masaj faaliyetlerinin tam olarak talep edildiği şekilde karşılanması isteniyor.

Masaj Nasıl Yapılır?

Masajın bireye uygun bir yapım süreci olduğu için, Ankara’da bulunan masözlerle seansa başladığınızda genel masaj yaptırabilirsiniz. Boyunuza, kilonuza, vücut tipinize bağlı olarak anatominiz için tam uygun bir masaj yapılacaktır. Bu sayede hem ağrılarınızın dindirilmesi mümkün olacaka hem de çok daha huzurlu ve stressiz bir şekilde seansı sonlandıracaksınız. Vücudunuzun yorgunluğu, psikolojinizi de etkilediği için mutlaka düzenli masaj yaptırmanız gereklidir.

Ankara’da Çalışan Masözler

Ankara’da çok uzun süredir çalışmalarını sürdüren, her zaman müşterilerinin vücut yapılarına göre masaj yapan masözler bulunuyor. Ankara masöz seçenekleri arasında yer alan, herkesin ilgi gösterdiği faaliyetler gerçekleştiren masözler bulunuyor. Ankara’da tek olarak çalışan ve direkt olarak bir kurumla anlaşmalı şekilde masaj salonunda hizmet veren masözler bulunuyor. Vücudunuz için dinlendirici bir masaj yaptırabileceğiniz gibi, hasta olduğunuz durumlar için özel olarak bir masaj yapılmasını talep edebilirsiniz. Bölgesel masajlarda bir masaj tekniği farkı bulunacağı için, genel vücut masajlarını da değerlendirebilirsiniz.

Ankara’da Masaj Hizmeti

Çok sayıda masözün bulunduğu şehirde masözler arasında sadece sertifikalı olanları tercih etmeniz gereklidir. Aksi taktirde tam olarak rahatlamanız mümkün olmayacağı gibi, tecrübesiz olmalarından kaynaklanan hataları nedeniyle, doku zedelenmesi yaşayabilirsiniz. Başarılı bir masaj sürecinin elde edilebilmesi için kaliteli esans kullanılmalı ve alanında uzman olan masözle anlaşılmalıdır.

Ankara’da masaj için sadece kol, sırt, bacak, omuz gibi bölgelerde uzmanlaşan bir masöz yeterli değildir. Farklı bölgelerin de rahatlatılabilmesi ve eklemler arasındaki bağa zarar verilmemesi gerekir. Sırta odaklanıldığında hem bel hem de omuz bölgesindeki kasların yumuşatılması gerekiyor. Uzman Ankara masöz iletişim numaraları üzeriden görüşebilir ve çalışma süreci hakkındaki tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

.