PROFİL DETAYI

Masöz DEFNE

Yer ANKARA GOP

Sizlere Ankara Çankaya Semtinde kendime ait lüks konforlu rahat edebileceğiniz evimde Profesyonel Masaj Hizmetleri sunmaktayım.

Alanında uzman deneyimli bir masözüm. Sizlere yapacağım masajla kendinizi çok iyi hissedecek vücudunuzu ve bedeninizi rahatlatmış olacaksınız.

Günün iş stresinden ve yorgunluğundan arınmak ve rahatlamak isterseniz ben burada sizleri bekliyor olacağım.

Daha fazla detaylı bilgi ve randevu için hemen arayınız.

Merhaba sevgili beyler. Ben Masöz DEFNE Sağlığına çok büyük önem veren bundan dolayı masaj hizmeti almak isteyen beyler için buradayım. İşimi severek yapan bir masözüm. Bundan dolayı içiniz rahat olsun. Çünkü masaj yapmayı çok seviyorum. Bunu sadece bir iş olarak görmüyorum. Erkeklerin vücuduna dokunarak, onlara değişik duygular tattırmak hoşuma gidiyor. Bu noktada kesinlikle tabulara yer vermiyorum. Her türlü masajda işimin ustasıyım. Masajlarımı yaparken sağlığınızı göz önünde bulunduruyorum. Ayrıca kaliteli masajı çok temiz bir ortamda veriyorum. Hijyen kurallarına dikkat ediyorum. Masaj için size özel olarak hazırlanmış seans odasında her türlü konfor mevcut. Bu yüzden konfora önem veren beyler, rahatlıkla benimle iletişime geçebilirler.

Zevkin Doruklarına Kadar Tırmanmak Benimle Çok Kolay Olacak

Masöz seçiminin çok önemli olduğu aşikardır. Bu yüzden size gerçek bir zevk vaat ediyorum. Bunu nasıl yapacağımı çok iyi biliyorum. Hemen yağlarımı kullanmaya başlıyorum. Bu yağlar sayesinde vücudunuz yavaş yavaş kıvama geliyor. Bu şekilde kesinlikle daha iyi bir biçimde hissetmeye başlıyorsunuz. Masaja ayaklarınızdan başlıyorum. Sonrasında ise yukarılara doğru çıkıyorum. En özel bölgeniz üzerinde oldukça dikkatli bir biçimde masaj yapıyorum. Eğer arzularınız ve şehvetiniz kalkıyorsa, bunu tatmin etmek benim işim. Bu yüzden Masöz DEFNE olarak, en güzel masajı size vermek için hemen aramanızı bekliyorum. Saatli çalıştığım için  randevusuz müşteri kabul etmiyorum.