PROFİL DETAYI

Terapist NAZ


Terapist NAZ

Yer: ANKARA ÇANKAYA

Ben Masöz NAZ olarak, Ankara Çankaya da kendime ait özel lüks evimde size en kaliteli ve en güzel masaj hizmetini sunmak içi hizmetinizdeyim.

Oldukça bakımlı işinde uzman bir bayan masözüm.

Kendime ait rahat edeceğiniz lüks evimde sizlere günün iş stresinden ve yorgunluğundan arınmak isterseniz burada sizleri bekliyor olacağım.

  Sizlere sunacağım Klasik Masaj, Soft Masaj, Aromaterapi Masajı, Spor Masaj hizmetiyle Ruhen ve Bedenen Rahatlamış Olacaksınız.

Sizlere Yapacağım Masajla Mutlu Olacağınızı Garanti Ediyorum.
Bana Ulaşmak için Aramanız Yeterli Olacaktır.

Masöz Naz

Tüm beylere kocaman bir merhaba. Ben Masöz Naz. Masaj ile alakalı olarak profesyonel ve kaliteli bir hizmet veriyorum. Sektörün içinde yeni değilim. Bundan dolayı tüm masaj tekniklerini en ince ayrıntısına kadar biliyorum. Müşterilerimin mutlu olmasına çok büyük bir önem veriyorum. Bu yüzden masajımı yaparken kesinlikle onların isteklerini soruyorum. İstek noktasında geri çevirdiğim talepler olmuyor. Çünkü amacım sizi mutlu etmek. Masajımı yaparken dilerseniz sizinle hoş sohbetler de gerçekleştiriyorum. Bu şekilde her açıdan eğlenmenizi ve keyif vermenizi sağlıyorum. İşimin bilincinde bir masöz olarak, sizleri salonumuza davet ediyorum.

Haz Duygunuzu Açığa Çıkarmak İçin Sizlere Unutulmaz Bir Masaj Keyfi Yaşatacağım

Masöz Naz olarak en haz verici masajı yapan bayanlarda birisiyim. Bana göre masaj, haz almak, şehveti yaşamak ve kışkırtılmaktır. Bir erkeğin vücuduna değen bayan eli, sizi bu noktada tatmin etme yoluna gidecektir. Bunu çok iyi bildiğimden dolayı ben de vücudunuz üzerinden tatmin olmanızı sağlıyorum. Masajın kaliteli olmasına çok büyük bir önem gösteriyorum. Bunun için de daha önce bilmediğiniz teknikleri uyguluyorum. En basit masaj tekniklerinin yanı sıra en karmaşık olanları da biliyorum. Her bölgenize en özel ve en güzel şekilde dokunuşlar gerçekleştiriyorum. Bu sayede haz almanız çok daha kolay bir hale geliyor. Bunun yanı sıra masaj sayesinde rahatlamış ve kendinizi yeni doğmuş gibi hissedebiliyorsunuz.


Diğer Terapistler