PROFİL DETAYI

Terapist GÜLFEM


Terapist GÜLFEM

Yer : ANKARA ÇANKAYA

Ankara Çankaya Yıldız'da Bulunan Kendime Ait Rahat Lüks Evimde Sizlere Keyifli Masaj Hizmeti Sunmaktan Büyük Mutluluk Duymaktayım. Size Özel Uygulayacağım Masaj Seanslarım İçin Mutlaka Arayınız. Keyfine Düşkün Kaliteli Bir Hizmet Arayanlar İçin Doğru Adres Burası..

Merhaba sevgili masaj fanları. Ben Terapist GÜLFEM. Sizlerin sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam edebilmesi için buradayım. Çünkü benim görevim sizlere harika ve kusursuz bir şekilde masaj hizmeti sunmak. Bu hizmeti verirken, farklı taleplerinizi göz önünde bulunduracağımı bilmelisiniz. İşimi sevdiğim için gerekli olan tüm yeterliliğe sahibim. Sertifikalı bir bayan masözüm. Hangi bölgeler üzerinden rahatlamanız gerektiğini çok iyi biliyorum. Bu yüzden sizlere masaj hizmet verirken, tabusuz bir biçimde davranıyorum. Benim için vücudunuzun her bölümü çok önemli. Bundan dolayı vücudunuzu en iyi şekilde rahatlatıyorum. Böylelikle günün tüm yorgunluğunu benimle beraber unutabiliyorsunuz.

Güzel Bir Masaj Almak İçin Randevu Yeterli Olacak

Masajın oldukça iyi ve sağlığa olumlu bir etki yaptığı biliniyor. Fakat önemli olan asıl nokta ise masajı kimin vereceğidir. Bu yüzden ben kendime çok güveniyorum. Çünkü nasıl bir masaj talebinizin olduğunu çok iyi biliyorum. Rahatlamanız için en özel yöntemlerimi kullanıyorum. Oldukça kışkırtıcı ve baştan çıkarıcı dokunuşlar yapıyorum. Bunu yaparken mutlaka yağlarımı tercih ediyorum. Çünkü yağ sayesinde ellerim vücudunuzun her bölgesinde adeta bir sabun gibi kaymaya başlıyor. Bunun yanı sıra en mahrem bölgeleriniz bile benim için dokunulacak yerler arasında bulunuyor. Bu bölgelere çok sıcak dokunuşlar gerçekleştiriyorum. Dokunuşlarım sizi her anlamda tatmin edecek ve tam bir rahatlama sağlayacaktır. Terapist GÜLFEM olarak hemen beni aramalı ve seans almalısınız.