PROFİL DETAYI

Terapist DİLARA


Terapist DİLARA

Telefonum: 0546 898 12 20

Yer ANKARA

Masaj da yeni farklı doyumlar mı arıyorsunuz?  Yeni duyguları deneyimlemek ve evde masajın etkisini arttırmak istiyor musunuz? "Evde Masaj, Ofiste Masaj veya Otelde Masaj,", tamda size istediğiniz zevki verecek bir masaj Hizmetidir. 
Masöz DİLARA olarak size tarif edilemez bir zevk getirecek bir masaj yapacağım.

Kendinize benimle biraz zaman ayırın Masajın Farkını Hissedin ve Doyasıya Yaşayın.

Masajın erkek sağlığı üzerinde oldukça olumlu etkisinin olduğunu herkes dile getirmektedir. Bu noktada Terapist DİLARA olarak, sizlere hizmet için buradayım. Hizmetlerimin kalitesi bu anlamda oldukça iyidir ve sizi her noktada tatmin edecektir. Tatmin duygusun yaşamanız için ellerimle güzel ve kışkırtıcı dokunuşlar gerçekleştiriyorum. Bunu da oldukça temiz bir ortam üzerinden yapıyorum. Hijyen konusunda en az sizin kadar hassas olduğumu bilmeniz gerekiyor. Bu şekilde bir masaj alarak, her türlü yorgunluktan kurtulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra sağlıklı bir içimde doyuma da ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kesinlikle en güzel dakikaları benimle geçirebileceğinizi söyleyebilirim.

Her Noktanızın Rahatlaması Benimle Çok Daha Kolay Olacak

Masaj ile hem rahatlamak hem de vücudunuzun yorgunluğunu atmak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Çünkü bu konuyu en iyi bilenlerden birisiyim. Seanslarıma çok büyük bir önem veriyorum. Sizin rahatlamanız için kesinlikle çok farklı teknikler olduğunu biliyorum. Bu teknikleri başarılı bir biçimde kullanırken, vücudunuzu adeta başta aşağıya kadar keşfediyorum. Bu keşif sırasında ellerim her yerinize dokunuşlar getiriyor. Bu dokunuşlar sizleri mutlu etmeye başladığı zaman ben de çok mutlu oluyorum. Bunun yanı sıra yağsız bir şekilde masaj yapmıyorum. Tam bir yağlı masaj ile sizi tatmin ediyorum. Ardından ise duş almanızı sağlıyorum. Kişiye özel havlular ile kurulanıp rahatlayabiliyorsunuz. Terapist DİLARA ile bu duyguları yaşamanız hiç de zor olmayacak.