PROFİL DETAYI

Terapist ARZU


Terapist ARZU

Yer: ANKARA ESAT

Ankara da Kendime Ait Özel Evimde Siz Değerli Beylere Masaj Hizmeti Sunmaktan Büyük Mutluluk ve Onur Duymaktayım...

Kendinize Biraz Zaman Ayırın Günün İş Stresinden ve Yorgunluğundan Kurtulup Benimle Güne Daha Zinde ve Mutlu Devam Ediniz. İşimde uzman ve istediğiniz masajla hizmet sunmaktayım.
Misafirlerimin Yani sizin memnuniyetiniz benim için çok önemli bundan dolayda sizlerin memnun kalması için elimden gelenin en iyisini yapacağımdan emin olabilirsiniz.
RESİMLER BANA AİTTİR. Daha Fazla Bilgi Almak için Hemen Arayınız.

Terapist ARZU olarak piyasadaki en ilgi çekici bayan masözlerden birisiyim. Bu noktada birçok değişik hizmetim söz konusu. Hizmetlerimin temel amacı sizleri mutlu etmek. Bu yüzden rahatlamak isteyen beylere hazır olduğumu söylemeliyim. Bu şekilde masaj almak için benimle bir iletişim kurma yeterli olacak. Masaj yapılan ortamın güzel ve hijyen açısından sıkıntısız olması benim için son derece önemli. Çünkü sizlere harika ve kusursuz bir ortamda masaj vermek istiyorum. Bu yüzden temiz bir masaj yatağını size vaat ediyorum. Ancak vaat ettiğim tek şey bu değil. Çünkü asıl amacım, size büyük bir zevk vermek ve sizi fiziksel olarak tatmin etmek. Bu yüzden her türlü talebiniz kesinlikle benim için büyük bir anlam ifade ediyor.

Farklı Masaj Tekniklerini Benimle Deneyin

Değişik bir masaj almak isteyen kişiler, hemen benimle iletişime geçebilirler. Bu noktada Terapist ARZU dediğiniz zaman herkes zaten benim ne kadar iyi olduğumu söyleyecektir. Çünkü masaj seansları benim için hem özel hem de zevk dolu anlar anlamına geliyor. Bu yüzden masaj sırasında harika bir deneyim kazanmanız için elimden gelen her şeyi başarılı bir şekilde yapıyorum. Masaja başlama sırasında yağlarımı kullanıyorum. Yağların vücudunuzu yumuşatması ile birlikte daha iyi bir biçimde ellerimi kullanabiliyorum. Bu sayede siz de rahatlamış oluyorsunuz. Bu rahatlığı alabilmek için beni aramanızı sabırsızlıkla bekliyorum.