PROFİL DETAYI

Terapist ALİNA


Terapist ALİNA

Yerim ÇANKAYA / ANKARA

Sizlere Çankaya da bulunan özel lüks konforlu evimde mutlu olacağınız masaj hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duymaktayım.

Hoş Bakımlı ve Sizleri memnun edecek bir bayan masözüm.

İşimi severek yapmakta ve siz sevgili misafirlerimin memnuniyetine son derece önem vermekteyim.
Rahatlayıp Mutlu Olacağınız Masaj Hizmetlerime Sizleride Bekliyorum.

Tüm masaj fanlarına merhaba. Terapist ALİNA olarak kaliteli bir masaj hizmeti veriyorum. Her türlü masajı yapabilecek kapasiteye sahibim. Özel bir masaj eğitimi aldım. Sertifikam var. İşini en iyi yapan masözler arasında yer alıyorum. Masaj sırasında her anlamda rahatlamanızı sağlıyorum. Bunun için birçok farklı özel teknik kullanıyorum. Bu teknikler ışığında vücudunuzu rahatlatmak benim en önemli görevim. Çekici bir bayan masözüm. Giyimime ve bakımıma her zaman dikkat ederim. Masaj sırasında bana istediğiniz şeyleri söylemeniz, size daha iyi bir hizmet verebilmem için oldukça önemli. Bu yüzden çekinmenize gerek yok. Çünkü burada bulunma amacım sizin mutlu olmanızı sağlamak. Bir bayan masöz olarak kesinlikle sert kurallara sahip değilim. Bu noktada önemli olan şey istemesini bilmek.

Tatmin Edici Masaj Yöntemlerini Başarılı Bir Biçimde Uyguluyorum

Masaj alma noktasında çok istekli olan beylerin, haz almak istediklerini iyi bilen bir bayanım. Bu yüzden masaj hizmetini ona göre vermekteyim. Bu bağlamda kullanmış olduğum masaj teknikleri bana özeldir. Benim tek amacım, sizin isteklerinizi gerçekleştirmek. Bu noktada kesinlikle yenik teknik ve yöntemler üzerinden hareket ediyorum. Erkek vücudunun birçok değişik haz noktası olduğunu biliyorum. Bu noktaları sizin vücudunuz üzerinden bulmak ise benim görevim. Terapist ALİNA olarak kesinlikle bu konuda alanının en iyilerinden birisiyim. Bundan dolayı işimi yaparken kendinizi serbest bir şekilde bana bırakmanızı hissediyorum. Hatta gözlerinizi kapatarak, rahatlamanızı tavsiye ediyorum.


Diğer Terapistler