PROFİL DETAYI

Terapist ÖZGE


Terapist ÖZGE

Yer: ANKARA ÇANKAYA

Sizlere Çankaya da Kendime Ait Özel ve Rahat Edebileceğiniz Evimde Masaj Hizmeti Sunmaktayım.
Güleryüzlü, Hoş, Sempatik, Bakımlı, Titiz, Hijyenik ve Gizlilik İçerisinde İşimi Severek ve İsteyerek Yapmaktayım. Kaliteli ve Gerçek mutlu olabileceğiniz masaj yapıyorum.
Kendinize biraz zaman ayırın benimle masajın farkını zevkin doruklarında hissedin ve yaşayın.
Farkımı Görmeden Karar Vermeyin.
Bir Telefon Kadar Yakınım Size. Kendinizi Bana Bırakın.

"Size Özel Evde Masaj Keyfi" 

Masöz ÖZGE olarak erkeklerin masaj konusundaki tüm taleplerini başarılı bir biçimde Evde Masaj ile karşılamaktayım. Bundan dolayı masajlarımın çok iyi olduğunu söylemem gerekiyor. Çünkü ben bu işin eğitimini aldım ve eğitimim gereğince masaj hizmeti vermekteyim. Bu yüzden masaj konusunda ince detayları ve erkeklerin nasıl zevk alacağını çok iyi bilmekteyim. Masaja bir hobi olarak değil, profesyonel bir iş olarak bakıyorum. Bu yüzden masaj konusunda hiç kimse elime su dökemez. Benim en çok dikkat ettiğim şey ise erkek müşterinin tam anlamı ile bir tatmin yaşaması. Bu yüzden tatmin konusunda çok başarılıyım. Daha önce hiç karşılaşmadığınız ve bilmediğiniz teknikler ile sizi mutlu edeceğime emin olabilirsiniz.

Rahatlamak İçin Beni Tercih Edin

Masöz ÖZGE olarak sizlerin rahatlaması için elinden gelen her şeyi yapan bir bayan masözüm. Bunun için masajıma başlarken yağlar ile öncelikle vücudunuzun yumuşamasını sağlıyorum. Kesinlikle her yerinize yağı sürüyorum. Bu konuda içiniz tamamen rahat olabilir. Çünkü hiçbir bölgenizi pas geçmiyorum. Ayrıca yağ sürme sırasında ortaya çıkan isteklerinizi de başarılı bir biçimde tatmin etmesini çok iyi biliyorum. Böylelikle arzularınız doyuma ulaşıyor. Doyum sırasında tamamen farklı bir haz duygusu alıyorsunuz. Bu haz duygusu sayesine bir rahatlama hissediyor ve yeniden hayata gelmiş gibi hafifliyorsunuz. Tüm günün yorgunluğunu benimle beraber atmanız çok zor değil. Seans talepleriniz için sizleri bekliyorum.