HABERLER

Evde Masaj

Evde Masaj
  • Tarih: 10 - Eylül - 2021

Evde Masaj

Sizlerde masajı seviyor ama masaj salonlarına gitmeyi sevemiyor iseniz evde yapılan ve uzmanlar tarafından hizmet verilen ede masaj yöntemin tercih edebilirsiniz. Böylelikle evinizden çıkmadan rahat bir şekilde masaj yaptıracak ve istediğiniz ferahlığa kavuşmuş olacaksınız. Eğer bu hizmeti evinize almak istiyorsanız masaj salonuna bu istediğinizi bildirmeli ve adresinizi vererek evlerinize kadar gelmelerin sağlayabilirsiniz. Evde masajı tam bir lüks ile sizlere sunulacak.

Siz Sadece Keyif Yapın

Evlerinize gelen masörler yeterince donanımlı gelecek ve sizden hiçbir şey alınmayacaktır. Masaj yatağı, masaj yapılırken kullanılan krem ve yağ gibi ürünlerde yine masör tarafından getirilerek her şey eksiksiz bir şekilde yapılır. Böylelikle evin masaj salonundan hiçbir farkı kalmadan masajınızı yaptırmış olursunuz.

Bu sayede artık iş çıkışları yorgun argın olduğunuzda hemen evinize dönecek ve masaj salonu arayarak eve gelmelerini isteyebileceksiniz. Sizler verdiğiniz randevu doğrultusunda masörü kapınızda bulacak ve son derece özenli bir şekilde masajınızı yaptırmış olacaksınız. Eğer sizler sürekli masaj yaptırıyorsanız kendiniz için özel masaj yatağı da alabilirsiniz. Özellikle hijyen konularında takıntılı olanlar bu yolu seçip kendilerini daha güvende hissediyorlar.

Evinizde yaptırdığınız masaj sonrası ise hemen duşunuzu alabilecek ve tam bir rahatlama yaşayacaksınız. Sonuç olarak her gün yollarda geçen zamanınızı sizlerde evinizde masaj yaptırarak kapatmış ve hatta yolda geçen zaman diliminde ayaklarınızı uzatıp yatmış olacaksınız.

Evde masaj ile masaj salonlarında masaj yaptırmanın elbette fiyat farklılığı var. Eve gelen ekipler genellikle 2 kişi olur ve ücret ona göre biraz daha artar. Evde almış olduğumuz hizmetin faturası ağır gelmeyecek ise sürekli randevu vererek masajınıza devam ettirebilirsiniz. Sizlerde artık kendinize olan önemi verin ve vücudunuzun da yorulduğunu masaja ihtiyacı olduğunu bilmelisiniz. Kan dolaşımlarının hızlanması için ve vücudunuzu yenilenmesi için gerekli olan bu özeni göstermeli ve asla ihmal etmemelisiniz.

Evde masaj türleri ise tabi ki sınırlı olacaktır. genellikle klasik ya da aromaterapi masajları gibi uygulamalar yapılır. Ama özel işlem isteyen bazı masajlar sadece masaj salonlarından uygulanıyor ve maalesef dışarıya çıkamıyor. Bu sebeple evde yaptırıp ara ara gidip farklı uygulamaları da yaptırabilirsiniz.